ЮРИДИЧЕСКАЯ 

УКРАИНСКАЯ И ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА 

ПОДАРОЧНАЯ ЛИТЕРАТУРА

БОЛЬШОЙ ВЫБОР

Корзина

Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження

 • Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження
 • Издательство: Фенікс
 • ISBN: 978-966-928-063-3
 • Кіль-ть сторінок: 284
  Рік видання: 2016
  Автор: Зубченко Н.І.
  Тип книги: Монографія
 • 135.00грн.

У монографії висвітлено теоретичні та практичні питання міжнародно-правового регулювання співробітництва держав у сфері забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження. Здійснено аналіз становлення та розвиток міжнародно-правового співробітництва держав у сфері забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження та виявлено його особливості та структуру з виокремленням європейської системи регіонального співробітництва. Монографія містить пропозиції та рекомендації щодо участі України в міжнародно-правовому співробітництві у сфері забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження та імплементації міжнародно-правових норм із вказаних питань у законодавство України.

Призначена для науковців, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, для усіх, хто цікавиться проблемами забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження.