Юридическая литература

Украинская и зарубежная

подарочная литература

большой выбор

Корзина

Кримінальний процес

 • Кримінальний процес
 • Издательство: Право
 • ISBN: 978-966-937-430-1
 • Кіль-ть сторінок: 584
  Колектив авторів: Капліна О. В., Шило О. Г., Трофименко В. М.
  Рік видання: 2018
  Тип книги: Підручник
 • 260.00грн.

Підручник підготовлено кафедрою кримінального процесу та кафедрою кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Авторським колективом враховані зміни та доповнення, що були внесені до чинного кримінального процесуального законодавства України, практика Європейського суду з прав людини, правові позиції Конституційного Суду України, постанови Верховного Суду та новітня правозастосовна практика. У підручнику відображені сучасні наукові підходи до розуміння поняття та системи кримінального процесу, нормативного змісту
загальних засад кримінального провадження, визначення правового статусу його учасників, розуміння сутності доказів та кримінального процесуального доказування тощо. Підручник відповідає програмі навчальної дисципліни «Кримінальний процес».
Для студентів бакалаврату та магістратури, аспірантів, слухачів і курсантів юридичних навчальних закладів, викладачів, учених-правознавців, а також практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів та ін.